Filozofia naszej firmy


Świadomość Klienta w podejmowaniu decyzji zakupowych jest jedną z najważniejszych cech, która w dużej mierze wygeneruje jego pełne zadowolenie z poczynionych zakupów. Oczywiście w ślad za świadomym zakupem musi iść również wysoka jakość kupionego towaru.

Lata obserwacji zachowań Klientów podczas zakupów oraz podejścia do sprzedaży osób obsługujących tychże Klientów pokazały jak nadwyraz często po procesie zakupu Klient nie jest zadowolony. Nie chcemy być jak wszyscy inni.  Nie chcemy sprzedawać „bułek w sklepie”, o których nie trzeba nic mówić bo i tak Klient je kupi. Chcemy aby wybór naszego Klienta był w pełni świadomy oraz dopełniony najwyższą jakością kupowanego produktu. Nasi przedstawiciele handlowi skupiają się przede wszystkim na Państwu aby w jak najdokładniejszy sposób wyjaśnić zalety wynikające z używania naszego towaru.

Czym się zajmujemy


Specjalizujemy się w sprzedaży systemów do mocowania ładunków takich jak:

  1. Pasy do mocowania ładunków z klamrą ERGO w tym również samych pasów oraz samych napinaczy ERGO
  2. Narożniki ochronne w tym również do papieru w rolach
  3. Maty antypoślizgowe
  4. Belki nadburtowe
  5. Łańcuchy wraz z napinaczami
  6. Osłony do pasów wydłużające cykl życia pasa
  7. Maty antypoślizgowe

Każdy z naszych pasów spełnia normę EN 12195-2 oraz posiada certyfikat GS-TUV.

Dla kogo to robimy


Firma PASY ERGO powstała specjalnie z myślą o firmach transportowych oraz wszystkich, którzy w profesjonalny sposób chcą zabezpieczyć przewożony ładunek.

Stosowanie naszych pasów PASY ERGO gwarantuje Państwu zgodność z niemieckim oraz austriackim ustawodawstwem w zakresie wytrzymałości oraz terminu przydatności do użycia. Inaczej mówiąc w naszej ofercie znajdziecie Państwo zawsze świeżo wyprodukowane zestawy składające się z klamry napinającej oraz pasa a wszystko to zawsze w najwyższej jakości oraz przystępnej cenie.

0 komentarzy:

Dodaj komentarz

Chcesz się przyłączyć do dyskusji?
Feel free to contribute!

Dodaj komentarz